PŘIJĎTE SI S DĚTMI VYBRAT KROUŽEK, který je bude bavit celý rok.

Loni jsme kroužítkovali poprvé, letos je to tu zas!

Už DRUHÝ ROČNÍK HRADECKÉHO KROUŽÍTKA, festivalu zájmových kroužků pro děti, proběhne v sobotu a v neděli 1. a 2. září v Auparku. 

PŘIJĎTE SI S DĚTMI VYBRAT KROUŽEK, který je bude bavit celý rok. 

U každého stánku se vyptáte na všechno, co vás zajímá, na pódiu omrknete vystoupení a pokud vás bude dítko tahat za rukáv, že tohle je přesně to, co chtějí dělat, hned v Auparku vyplníte přihlášku. A je to! 


CO NÁS ČEKÁ? 

Vzduchem budou létat copoeiristi, o podlahu cvakat výborní stepaři, pusy nám spadnou nad vědeckými hokusy pokusy a s úsměvem na rtech si zanotujeme s folklórním souborem. Nuda nebude ani chvilku, tak se stavte! 

Navíc budeme losovat 6 výherců našich Školních hrátek a program pro nejmenší doplní Auparťáček a malování na obličej. 

PŘIHLÁŠENÉ KROUŽKY 

✅ Jazyková škola Lingva s.r.o.
✅ IBK Hradec Králové 
✅ Vem Camará Capoeira Hradec Králové, z.s.
✅ Dům dětí a mládeže Nová generace
✅ SK MG AJUR Hradec Králové z.s.
✅ Rodinné centrum POHODA
✅ Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klídek
✅ AC Hip hop - Gym4you Hradec Králové, Gabriela Bašková
✅ SK Karate Spartak Hradec Králové
✅ Roztleskávačky
✅ Spolek Vlnka
✅ Dětský folklorní soubor Červánek
✅ TDC Avalanche
✅ Kroužky.cz



PROGRAM NA PÓDIU 

SOBOTA 
Prezentace kroužků 10:00 - 18:00
Doprovodoný program 15:00 - 17:00

15:00 Startujeme 
15:10 Vem Camará Capoeira Hradec Králové, z.s.
15:20 SK MG AJUR Hradec Králové - moderní gymnastika
15:30 Poradna pro rodiče Jak správně vybrat Kroužky pro děti
15:40 Acro yoga - Kroužky.cz
15:55 TDC Avalanche - step
16:05 Dětský folklorní soubor Červánek
16:25 SK Karate Spartak Hradec Králové
16:35 Ukázková lekce Vědeckých pokusů - Kroužky.cz
17:00 Ukončení prvního kroužítkového dne

NEDĚLE
Prezentace kroužků 10:00 - 18:00
Doprovodoný program 15:00 - 17:00

15:00 Startujeme
15:10 Vem Camará Capoeira Hradec Králové, z.s.
15:20 SK MG AJUR Hradec Králové - moderní gymnastika
15:30 AC hip hop - Gym4you -cheerleaders, aerobic
15:40 Foot Bag - Tomáš Tuček
16:10 SK Karate Spartak Hradec Králové
16:20 Dětský folklorní soubor Červánek
16:40 TDC Avalanche - step
16:50 Auparťáček - losování výherců Školních hrátek
17:00 Ukončení druhého kroužítkového dne