Tipy na dárky pro paní učitelku

Poděkujte paní učitelce krásným dárkem z Manufaktury!

Uteklo to jako voda, konec školního se blíží. Nastává čas poděkování paní učitelce nebo panu učiteli za jejich celoroční práci a potěšit je milým dárečkem.

Zkuste to letos jinak než s klasickou kyticí a darujte voňavý dárek v podobě originálních balíčků s kosmetikou. Inspirujte se balíčky z nové limitované edice Rebarbora a divoká třešeň, oblíbené Sedmikrásky nebo pečující Růže. Pro pány učitele máme připraveny balíčky pánské kosmetiky s motivy letadla, které zaručeně potěší milovníky letadel i cestování.

Vámi vybrané produkty a balíčky Vám rádi doladíme k dokonalosti pomocí originálních visaček s osobním věnováním ,,Děkuji, paní učitelko“ nebo ,,Děkuji, pane učiteli“ a to zcela zdarma.

 

Thank your teacher with a beautiful gift from Manufaktura!

The school year has passed so quickly and its end is approaching. Now it is time to express thank you to your teacher for their year-round work and delight them with a nice gift.

Make it different this year and instead of a typical bouquet give a scented gift full of flowers in the form of original cosmetics to your teacher. Get inspired by packages from the new limited Rhubarb & Wild Cherry edition, popular Daisy or caring Rose. For male teachers we have packages of men´s cosmetics with the motif of airplane, which the lovers of planes and travel will surely appreciate.

We will be happy to fine-tune your chosen products and packages by means of original tie-on labels with a personal message “Thank you, teacher” free of charge.

Trvání od 10.6.2019 do 28.6.2019